PRŮMYSLOVÝ PROGRAM REMA TIP TOP INCO - cz spol. s r.o. TŘÍDĚNÍ SUROVIN - SÍTA | Rema Tip Top INCO - cz
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Čt 8:00-16:00 h. Pa 8:00-13:30 h.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 30 000,01 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. TŘÍDĚNÍ SUROVIN - SÍTA

TŘÍDĚNÍ SUROVIN - SÍTA

REMASCREENRema Tip Top se vyrábí na každé zařízení zvlášť, přizpůsobují se provozním podmínkám a konstrukci zařízení. Konstrukční změny na zařízení proto nejsou nutné. Pro delší životnost,  než ocelové síta je možné intervaly kontroly a údržby prodloužit (to znamená ušetřit čas i peníze).

 

1. Výhoda: životnost

Díky vysoké odolnosti proti opotřebení pryžové popřípadě polyuretanové kvality se dosahuje prodloužení životnosti v protikladu proti ocelovému sítu v průměru 6 až 10 krát. Ve zvláštních případech může byt životnost prodloužená o 20 až 50-krát.

2. Výhoda: oddělitelnost zrna

Díky nejmodernějším výrobním metodám a hodnotné pryži nebo PUR kvalitě se můžou vyrobit maximálně otevřené plochy síta. V případě že jsou známe všechny potřebné technické údaje dodáváme v případě potřeby i garanci na normy dodržující dělení zrn. Například podle TL Mim – StB 94 nebo DIN 4226, část 1 nebo podle speciálních domluv.

3. Výhoda: udržování sít v čistotě

Na základě elastického povrchového materiálu síta, relativně tenké výztuži a se speciálně přeráženými otvory, síto působí proti ucpávání otvorů. Přes plánovaný povrch sítase zasekávají vláknité časti, nebo ucpávají vyztužené strany podstatně méně než u sít drátěných

4. Výhoda: Samočištění

Při suchém prosévání materiálu s velkým prachovým podílem a vysokou vlhkosti se často ucpávají síta a tím zhoršují kvalitu kovového síta. Na základe elastického povrchového materiálu síta a speciálních děr (např. obdélník nebo prodloužená perforace) se při TIPTOPREMASCREEN povrchu sít dosáhne vyšší samočisticí efekt. Nánosy se při provozu neustále odlupují, je možné přesívání v oblastech v kterých by pevné systémy dávno selhaly.

5. Výhoda: redukce hluku Porovnání ocelových sít, se síty Remascreen, výrazně zredukujeme hlučnost.  To znamená, že elastický materiál zřetelně níží hladina hluku až o 5-20 dB (A)! Ušetříte za náklady na pasivní opatření ochrany hluku,  např. ochranný val proti hluku, ...

 
Poptávka zde!
 
Zobrazuji 1-1 z 1
  • Akce
Tryska oplachovací - REGULOVATELNÝ TLAK VODY
Běžná cena 334,00 Kč
343,88 Kč
284,20 Kč bez DPH
343,88 Kč
284,20 Kč bez DPH
Produktů na stránku 72144216