Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Čt 8:00-16:00 h. Pa 8:00-13:30 h.
0 mj
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 30 000,01 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. ANTIKOROZIVNÍ OCHRANA

ANTIKOROZIVNÍ OCHRANA

 

Vysoce kvalitní Systémy z jednoho zdroje Rema Tip Top

výjimečná spolehlivost výrobků antikorozívní ochrany od REMA TIP TOP je výsledek mnoho let laboratorních experimentů a praktických zkoušek.

Poradenství našich odborníku je založeno, na komplexní analýze média a podmínek instalace. Tento postup určuje, které obložení doporučujeme instalovat, abychom dosáhly co nejvíce účinnou a dlouhodobou ochranu proti korozi.

Řada produktů CHEMOLINE CN je založena na vysoce jakostním typu kaučuku a směsi, které pokrývají velkou rozmanitost aplikace v oblasti ochrany životního prostředí a v procesu průmyslu. Materiál je schválený pro skladování pitné vody. Chemoline má velmi vysokou chemickou, mechanickou a tepelnou odolnost. Vyrábějí se v tloušťkách 2 až 6mm.

Nevulkanizkké systémy podšívek z měké gumy CHEMOLINE jsou vhodné pro použití v ochraně životního prostředí a ve zpracovatelském průmyslu, kde je vyžadována největší chemická, tepelná a mechanická odolnost. Vulkanizační lepicí systémy řady TC 5000 umožňují jejich použití při provozních teplotách až 120°C. Tyto lepicí systémy se vyznačují velkou pevností lepení. Podle jejich složení jsou nevulkanizované systémy měkké gumy CHEMOLINE vulkanizovány v autoklávech nebo vulkanizují při okolní teplotě po aplikaci na staveništi. Německý DIBt Schválení pro použití při skladování látek ohrožujících vodu podle podle §19 WHG (německý zákon o ekologii vody) platí pro mnoho nevulkanizovaných systémů CHEMOLINE

CHEMONIT je tvrdé pryžové vyložení které se zakládá na vysoce kvalitním přírodním  a syntetickém zaručeném druhu kaučuku.  Jsou vhodné pro použití v průmyslu zpracování na teploty až do 100°C. CHEMONIT se vulkanizuje v autoklávu a některé složení povoluje vulkanizaci horkou vodou nebo párou. Je schválený pro skladování vody a nebezpečných látek dle §19. Nepórovité kaučukové desky jsou vyrobené vytlačením  v podtlaku v tloušťkách 2 až 6mm.

COROFLAKE owelled obložení COROFLAKE obklady se používají s lopatkou a chrání kovové komponenty před agresivní média za ponořenípodmínek. Jsou na bázi polyesteru a vinylesterových pryskyřic a vyztužené s mikro-tenké C-skla vločekZatímco zvolená pryskyřice zajišťuje vynikající chemickou odolnost, paralelní zarovnání skleněných vloček k podkladu povrch poskytuje vynikající odolnost proti průniku. Jmenovitá tloušťka 2,0mm, je dosaženo s jen dvě vrstvy. Tyto COROFLAKE hladítkem obklady mohou být použity pro širokou mediální rozsahu při teplotách až do 90°C za ponoru podmínek

Pro ochranu proti korozi v atmosféře COROPUR znamená jednosložkové nátěrové systémy vytvrzující vlhkost , které lze aplikovat kartáčováním, válcováním nebo stříkáním. Kromě jednoduchosti aplikace a vysoké odolnosti vůči vlhkosti majípovlaky COROPUR kombinaci vysoké povrchové pevnosti s vysokou elasticitou, a tím zajišťují dlouhodobou ochranu ocelových součástí proti korozi. COROPUR se obvykle nanáší alespoň jako dvouvrstvý povlak (DFT 60-80μm na vrstvu). COROPUR Ferro, COROPUR Ferro LS COROPUR Cover RAL se používají hlavně pro protikorozní ochranu ocelových dílů podle požadavků DIN EN ISO 129-44-5 (žíravost kategorie C1-C5-I a C5-M), v kombinaci s vhodné primery

REMACOAT znamená vysoce reaktivní dvoukomponentní stříkací nátěry na bázi polymočoviny. Aplikace se provádí pomocí vysokotlakých bezvzduchovýchvstřikovacích strojů 2K. V kombinaci s vhodnými základními nátěry je REMACOATvhodný pro povrchovou úpravu oceli, betonu, lehkých kovů, plastů a mnoha dalších materiálů. REMACOAT je necitlivý na vlhkost, vytvrzuje i při velmi nízkých teplotách a je relativně necitlivý na okolní podmínky. REMACOAT Materiál je k dispozici v tvrdosti od 60Shore A do 50Shore D a lze jej použít jako multifunkční povrchovou ochranu, např. pro těsnění součástí, ochranné povlaky proti korozi, ochranu proti přilepení a opotřebení. Tloušťka vrstvy se může měnit a je aplikována jako jediná vrstva o tloušťce 1,5mm až 25mm a více, podle aplikace.

 

Obrázky produktů jsou pouze ilustrativní, dodavatele si vyhrazuji změnu produktu dle nejnovějších výrobních, bezpečnostních a užitných podmínek.

    

    


Obchodní zástupci
Severní Morava
Ladislav Martynek
+420 606 727 241
 
Jižní Morava
Luďěk Hamr
+420 602 112 308
 
Mgr. Igor Feigler
+420 728 883 108
 
Čechy
František Thürl
+420 725 733 281
Logo
REMA TIP TOP INCO - CZ spol. s r.o.
Vídeňská 110, Brno 619 00
Po-Čt 8:00-16:00 h. Pa 8:00-13:30 h.
© 2020 REMA TIP-TOP INCO-CZ spol. s r.o. | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz