Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Čt 8:00-16:00 h. Pa 8:00-13:30 h.
0 mj
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 30 000,01 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. ASPLIT - VYZDÍVKY

ASPLIT - VYZDÍVKY

Epoxidové pryskyřice
Epoxidové pryskyřice jsou třísložkové pryskyřice, které se vytvrzují s tvrdidlem na chemicky, tepelně a mechanicky vysoce namáhané vyložení. Asplit ET lze přidáním různých složek přizpůsobit pro více aplikací. Asplit 876 se používá jako tepelně vysoce namáhaný primer nebo jako laminát. Nové Asplit tmely ETS, HVM a SBK jsou speciální tmely vhodné v úpravě vody nebo odpadní vody a abrazivních obzvláště vysokými namáhaných oblastech.

Fenolové pryskyřice
jsou uznávanými výrobky pro upevnění komponent a kontejnerů, které jsou napadeny kyselinou, rozpouštědly a slabě oxidačními médii, Asplit LC a Asplit LC 916 laminát jako těsnící vrstvy mají vynikající individuální výhody. Asplit CN se používá jako podestýlka a žáruvzdorný tmel s unikátními vlastnostmi po celém světě.
Furanové pryskyřice
vhodné pro cihlové pokládky a spárování desek, kamenů a lišt vyrobených z keramiky nebo uhlíku. Asplit FN s vysokou teplotní odolností a odolností proti rozpouštědlům, kyselinám a zásadám nebo Asplit VP 788.
Asplit FQ je dvousložkové, za studena vytvrzující pryskyřice na bázi cementu a furanové pryskyřice s minerálními plnivy.
Vinylesterové pryskyřice
Asplit vinylesterové pryskyřice mají univerzální chemickou odolnost, zejména proti oxidačním látkám. Asplit VED jako samonivelační povrchová úprava, Asplit VES a Asplit VEL jako těsnící vrstva laminátu.
Polyesterové pryskyřice
Asplit OC je vhodný pro vyzdívky a spárování desek, kamenů a lišt vyrobených z keramiky nebo uhlíku s chemickou odolností, zejména proti oxidačním látkám. Používá se při moření ušlechtilé oceli, zinkovacích zařízení a při manipulaci s oxidačním bělidlem.
Silikatové tmely
slouží zejména jako tepelně odolnolný (900 ° C) a chemicky odolný materiál pro pokládku kyselinovzdorné a žáruvzdorné vyzdívky a desky.
Asplit HB slouží jako pokládací a spárovací tmel cihel, dlaždic, speciálních částí komínů a nádrží s kyselinovzdornými požadavky. Asplit HES je jednosložková varianta, ve které je pouze přidána voda jako pojivo. Asplit K14 má teplotní odolnost až do 1400 ° C.

Čistící prostředky

čisticí prostředek Asplit Universal Cleaner se používá k čištění nářadí a dalšího vybavení s využitím všech tmelů Asplit. Asplit čistič N se používá k čištění nástrojů a dalšího vybavení při použití Asplit epoxidové pryskyřice.

 

Obrázky produktů jsou pouze ilustrativní, dodavatele si vyhrazuji změnu produktu dle nejnovějších výrobních, bezpečnostních a užitných podmínek.

    

    


Obchodní zástupci
Severní Morava
Ladislav Martynek
+420 606 727 241
 
Jižní Morava
Luďěk Hamr
+420 602 112 308
 
Mgr. Igor Feigler
+420 728 883 108
 
Čechy
František Thürl
+420 725 733 281
Logo
REMA TIP TOP INCO - CZ spol. s r.o.
Vídeňská 110, Brno 619 00
Po-Čt 8:00-16:00 h. Pa 8:00-13:30 h.
© 2020 REMA TIP-TOP INCO-CZ spol. s r.o. | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz