PRŮMYSLOVÝ PROGRAM REMA TIP TOP INCO - cz spol. s r.o. Proti nalepování | Rema Tip Top INCO - cz
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Čt 8:00-16:00 h. Pa 8:00-13:30 h.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 30 000,01 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. DOPADY A SKLUZY
  3. Proti nalepování

DOPADY A SKLUZY / Proti nalepování

REMALOX Aluminiumoxid - keramika je heterogénní směs s obsahem 92% Aluminiumoxidu. Tento dodává součástem potřebnou tvrdost a odolnost vůči teplotám a vysoce abrazivním materiálům jako je koks, ruda a zařízení je poté téměř imunní proti opotřebování oděrem. Vyrábí se v různých formách a rozměrech pro různé využití a aplikace.

REMATHAN je vysoce hodnotný polyuretanový materiál, který se vyznačuje především vysokou odolností proti opotřebení a oděru, stálostí v ozónu, UV-záření, minerálních olejích a tucích. Je dodávan jako polotovar pro nejrůznější využití (desky, tyče atd.) a také jako tvarové výrobky dle specifických požadavků zákazníků. Pro redukci oděru, nalepování materiálu a hluku jsou části zařízení jako skluzavky, válce, rýny atd. vyloženy REMATHANem. Zda ve strojírenství, nebo při zpracování kovů, ve sklářském, porcelánovém a keramickém průmyslu, nebo ve stavebnictví. REMATHAN je ideální materiál pro vaše požadavky!

REMA TIP TOP řeší díky kluznému povrchu REMAFLON-potahů (PTFE - pryž) aREMASLIDE-desek (Polyetylén a pryž), problematiku nalepování materiálů. Trvale navulkanizovanou pryžovou CN-spojovací vrstvou na hřbetu, lze materiály rychle a jednoduše nalepit na kovový povrch.

Oblasti použití:

  • proti nalepování v odsiřovacím zařízení tepelných elektráren
  • proti obecným problémům při toku materiálů
  • proti tvoření mostů a ucpávání

REMASLIDE desky lze použit při zásobování sypkými materiály v násypkách, silech a jiných zásobnících, přeprava těchto materiálů ve skluzavkách, podavačích a trychtýřích.