PRŮMYSLOVÝ PROGRAM REMA TIP TOP INCO - cz spol. s r.o. Rema Tip Top INCO - cz
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Čt 8:00-16:00 h. Pa 8:00-13:30 h.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 30 000,01 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Multiface
Multiface
13.09.2019

 

Polymerové lepidlo Multiface bylo vyvinuto speciálně pro opravu poškození dopravních pásů a pogumovaných válců. Multiface není kontaktní lepidlo, ale dvousložkový PU systém bez rozpouštědel. Vybrané vysoce kvalitní suroviny zaručují, že Multiface jako polymerní směs je neškodná pro člověka a životní prostředí a může být také použita v potravinářském průmyslu.

Pracovní postup pro lepidlo Multiface ®
Dvousložkové lepidlo Multiface ® je mícháno přímo při aplikaci v nasazené míchací trysce, poté, co je každá složka vytlačena z dvouzásobníkové kartuše. Nebezpečí špatného smíchání s tvrdidlem, nebo aktivátorem a kontaminace při manipulaci jsou tímto vyloučeny. Lepidlo neobsahuje žádné nebezpečné látky a eliminuje tím nebezpečí poškození zdraví pracovníků.

Pracovní podmínky - aplikační povrch:

suchý, zbavený nečistot, odmaštěný, prostý olejů a tuků. Povrchové napětí materiálu má být > 38 mN/m. Teplota materiálu a okolí má být v rozsahu +5°C - +60°C. Při nižších teplotách a speciálně při teplotách pod bodem mrazu, musí být povrch lepidla nahřátý pomocí topného polštáře, nebo podobného zařízení, přičemž by teplota neměla přesáhnout 60°C. Pokud je teplota pod hodnotou 15°C a relativní vlhkost přesahuje 80%, měl by být ošetřovaný povrch taktéž nahřátý, aby se zamezilo kondenzaci vlhkosti, která ovlivní kvalitu adheze. Lepidlo nevystavovat vlivu přímého slunečního záření, aby se zamezilo nekontrolované, nebo příliš rychlé reakci lepidla.