Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Čt 8:00-16:00 h. Pa 8:00-13:30 h.
0 mj
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 30 000,01 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. O NÁS »
  3. Základní informace
REMA TIP TOP INCO-CZ spol. s.r.o.

dodavatel opravných materiálů na dopravníkové pásy a pneumatiky. Firma vznikla v roce 1991 a od počátku své činnosti začala výhradně zastupovat na našem trhu německou společnost  REMA TIP TOP STAHLGRUBER Otto Gruber GmbH & Co. s celosvětovou působností.

Široké těžařské veřejnosti je jistě logo a motto firmy "VŠE PRO DOPRAVNÍKY A PRŮMYSL" značně povědomé. V oblasti pneu se držíme motta "VŠE PRO PNEU A AUTO"

Společnost REMA TIP TOP INCO-CZ spol. s.r.o. se zabývá distribucí a aplikací průmyslových materiálů v české republice již od svého vzniku. V průběhu vývoje se podařilo zabezpečit dobrou distribuci především materiálů pro opravy dopravníkových pásů a jejich spojování. Důležitým faktorem pro distribuci byly a nadále jsou partneři v jednotlivých oblastech republiky, kteří jsou plně schopni nejen materiál dodat, ale i aplikovat, což je pro konečné odběratele velmi důležité.

V rámci distribuce materiálů zabezpečuje naše společnost nejen poradenskou činnost při výběru materiálů a jejich aplikaci, ale dbá především na správné aplikační postupy tím, že provádí školení na aplikaci těchto matriálů ve vlastním školícím středisku. Znalosti o aplikaci materiálů jsou spolu s jejich vysokou kvalitou nejdůležitější atributy, které se společnost snaží prosazovat.

V případě, že zákazník požaduje spolu s dodávkou materiálů i montáž, je naše firma schopná zabezpečit i složité práce na pogumování, včetně odzkoušení těsnosti a záruky na provedenou práci a materiál. Jako reference můžeme z méně běžných prací uvést pogumování galvanických van, nádrží pro průmyslovou vodu, pogumování vibračních třídičů, válců separátorů, aplikaci dopadových loží, stěn a také pogumování korečků. U těchto projektů zabezpečujeme kompletní inženýrskou činnost. Od výběru materiálu, přes plánování montáže, její provedení až po odzkoušení a záruky na provedenou práci a materiál.

Naším dlouhodobým cílem je poskytovat zákazníkům služby na vysoké profesionální úrovni. V objektu naleznete obchodní oddělení, sklad zboží, showroom, školící středisko, servisní oddělení, ekonomické oddělení, marketing a personální oddělení.

V případě zájmu Vám naši pracovníci rádi poradí a předvedou náš dodavatelský program, nebo Vás navštíví přímo ve Vašem provozu. Kontaktujte nás !

TIP TOP Průmysl: jedno jméno - jedna značka - jeden systém

TIP TOP průmyslová sekce si nárokuje ve světě kvalitativní prvenství v oborech údržby dopravníkových pásů, ochrany proti opotřebení a korozi.  Více než 50 let profiluje jako kompetentní partner a nabízí svým zákazníkům kompletní nabídku:

 

  • hospodárné řešení problémů způsobených opotřebením, oděrem, dopadem, nalepováním materiálů, korozí a hlukem
  • vlastní oddělení vývoje a výzkumu, které nastoluje nové kvalitativní standardy
  • ve světe jedinečnou distribuční a servisní síť se zkušenými, dlouholetými partnery
  • výborně vyškolený odborný personál pro plánování, poradenství a realizaci
  • školení pro použití výrobků (globálně na místě, nebo v některém ze školících středisek)

 

Obrázky produktů jsou pouze ilustrativní, dodavatele si vyhrazuji změnu produktu dle nejnovějších výrobních, bezpečnostních a užitných podmínek.

    

    


Obchodní zástupci
Severní Morava
Ladislav Martynek
+420 606 727 241
 
Jižní Morava
Luďěk Hamr
+420 602 112 308
 
Mgr. Igor Feigler
+420 728 883 108
 
Čechy
František Thürl
+420 725 733 281
Logo
REMA TIP TOP INCO - CZ spol. s r.o.
Vídeňská 110, Brno 619 00
Po-Čt 8:00-16:00 h. Pa 8:00-13:30 h.
© 2020 REMA TIP-TOP INCO-CZ spol. s r.o. | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz