Video - reference

SÍDLO FIRMY

REMA TIP TOP INCO spol. s r.o.
Vídeňská 110
619 00 Brno - Přizřenice
tel: +420 547 212 666
fax: +420 547 212 669
napište nám
IČ: 60733497
DIČ: CZ60733497

Obchodní zástupci .

Morava a Vysočina
Ladislav Martynek
+420 606 727 241
martynek@rematiptop.cz
Čechy
František Thürl
+420 725 733 281
thurl@rematiptop.cz
Slovensko
Jan Vallo
+421 903 502 281
vallo@rematiptop.sk

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Přepravní hadice materiálůPro přepravu velmí abrazivniho materiálu s velikosti částic do 10 mm Bližší informace najdete... arr3Vulkanizační lis pro PVC pásyarr3Dopadový štít PURSpeciálně vyvinutý na ochranu proti opotřebení a oděru. Vyrobeno z vysoce kvalitního polyuretanu,...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Úvod » DOPADY A SKLUZY » Proti nalepování

DOPADY A SKLUZY / Proti nalepování

REMALOX Aluminiumoxid - keramika je heterogénní směs s obsahem 92% Aluminiumoxidu. Tento dodává součástem potřebnou tvrdost a odolnost vůči teplotám a vysoce abrazivním materiálům jako je koks, ruda a zařízení je poté téměř imunní proti opotřebování oděrem. Vyrábí se v různých formách a rozměrech pro různé využití a aplikace.

REMATHAN je vysoce hodnotný polyuretanový materiál, který se vyznačuje především vysokou odolností proti opotřebení a oděru, stálostí v ozónu, UV-záření, minerálních olejích a tucích. Je dodávan jako polotovar pro nejrůznější využití (desky, tyče atd.) a také jako tvarové výrobky dle specifických požadavků zákazníků. Pro redukci oděru, nalepování materiálu a hluku jsou části zařízení jako skluzavky, válce, rýny atd. vyloženy REMATHANem. Zda ve strojírenství, nebo při zpracování kovů, ve sklářském, porcelánovém a keramickém průmyslu, nebo ve stavebnictví. REMATHAN je ideální materiál pro vaše požadavky!

REMA TIP TOP řeší díky kluznému povrchu REMAFLON-potahů (PTFE - pryž) aREMASLIDE-desek (Polyetylén a pryž), problematiku nalepování materiálů. Trvale navulkanizovanou pryžovou CN-spojovací vrstvou na hřbetu, lze materiály rychle a jednoduše nalepit na kovový povrch.

Oblasti použití:

  • proti nalepování v odsiřovacím zařízení tepelných elektráren
  • proti obecným problémům při toku materiálů
  • proti tvoření mostů a ucpávání

REMASLIDE desky lze použit při zásobování sypkými materiály v násypkách, silech a jiných zásobnících, přeprava těchto materiálů ve skluzavkách, podavačích a trychtýřích.


Výrobce: